O nás

Naše firma vznikla v roce 1991. Už přes 30 let máme téměř 90% export do řady zemí jako je Německo, Rakousko, Švýcarsko, Dánsko, Holandsko a Rusko. V roce 2015  jsme se rozhodli více zaměřit i na tuzemský trh a uplatnit zde své bohaté zkušenosti s výrobou celomasívních dveří. Proto nyní aktivně budujeme síť obchodních zástupců v regionech České republiky.

Naším hlavním programem je výroba interiérových celomasívních dveří a zárubní. Špičkové výrobní zařízení a dokonalá německá technologie zaručují nadstandardní kvalitu našich výrobků.

Nabízíme přes 340 základních typů dveří ve všech jehličnatých a listnatých dřevinách a ve 24 povrchových úpravách standardně. Vyrábíme ekologicky čisté produkty. Na povrchovou úpravu našich výrobků používáme od firmy «Adler» velice kvalitní laky na vodní bázi, mořidla, vosk, olej nebo patinu. Do našich dveří používáme značkové kování od německých, rakouských, italských a českých výrobců: Cobra, M&T, Hobes, Schachermayer, Simonsverk.

Produkci vyrábíme v několika normách – české, německé, rakouské, švýcarské či ruské normě.

Zabýváme se i zakázkovou výrobou, díky tomu Vám můžeme nabídnout dveře přesně podle Vašich představ. Zajišťujeme veškeré odborné poradenství a montáž našich výrobků. Záruka na naše výrobky je 24 měsíců. Záruka 36 měsíců je za příplatek.

V současné době má náš výrobní podnik sídlo v průmyslové zóně 3 km od Prachatic v jižních Čechách. Náš výrobní areál se rozprostírá na ploše přes 60 000 m2. Využíváme moderní technologie od značkových německých, rakouských a italských výrobců strojů: Homag, Comec, Hesseman, Kuper, Celaschi, Cattinair, SC

pracujeme od roku

1991

plocha výrobny je

60 000

metrů čtverečních

vyrábíme

340

modelů

dáváme záruku

24

měsíců